1. Команда «Барселона», атестація №1. Чемпіони: Кукуруза Вова, Хандожко Андрій.
  2. Команда «Бенфіка», атестація №1. Чемпіон – Котов Данило.
  3. Команда «Тоттенхем», атестація №10. Чемпіон – Кулинич Марк.
  4. Команди «Марсель» і «Реал Мадрид», атестація №10. Чемпіони: Кулик Вова (Марсель), Карпенко Максим (Реал Мадрид).
  5. Команди «Локомотив» і «Ліверпуль», атестація №12. Чемпіони: Бондаренко Давид, Ченцов Ярослав (Локомотив), Левандовський Тимофій (Ліверпуль).
  6. Команда «Сталь», атестація №2 програми Шлях Чемпіона 1+1. Чемпіони: Буняк Тимур, Шуфатінскій Льоня.
  7. Команди «Вольфсбург» і «Манчестер Юнайтед», атестація №10. Чемпіони: Ігнатовський Матфій, Рогінський Ігор.
  8. Команда «Ліон», атестація №9 програми TechnoFootball. Чемпіони: Куценко Лев, Сорока Ярослав.
  9. Команда «Шахтар», атестація №9 програми TechnoFootball. Чемпіон – Слєпцов Міша.
  10. Команда «Атлетіко Мадрид», атестація №10. Чемпіон – Штельмах Саша.
  11. Команда «Рома», атестація №10. Чемпіон – Тимонов Тимофій.
  12. Команда «Вест Хем», атестація №5. Чемпіон – Гулієв Мурад.
  13. Команда «Олімпіакос», атестація №5. Чемпіони: Габріадзе Оскар, Калашников Артем.
  14. Команда «Атлетіко Мадрид», атестація №2. Чемпіон – Моргунов Діма.
  15. Команда «Іллічівець», атестація №5. Чемпіон – Гаврилов Даня.
  16. Команда «Лестер Сіті», атестація №8. Чемпіон – Преславський Влад.
  17. Команда «Тоттенхем», атестація №8. Чемпіон – Целуйко Артем.
  18. Команда «Евертон», атестація №10. Чемпіон – Шевченко Данило.
  19. Команда «Валенсія», атестація №12. Чемпіони: Медведюк Кирило, Реуцький Давид.
  20. Команда «Барселона», атестація №2. Чемпіон – Красильников Матвій.
  21. Команда «Вольфсбург», атестація №2. Чемпіон – Лущ Тимур.
  22. Команда «Депортіво», атестація №2. Чемпіон – Кітнюх Давид.
  23. Команди «Мілан» і «Боруссія», атестація №2. Чемпіон – Данієлян Давид.
  24. Команда «Порту», атестація №2. Чемпіон – Доценко Амадей.
  25. Команда «Сандерленд», атестація №2. Чемпіон – Ігнатов Славік.
  26. Команда «Челсі», атестація №2. Чемпіон – Колесник Ваня.
  27. Команда «Шахтар», атестація №2. Чемпіон – Поліванов Ростик.
  28. Команди «Дніпро» і «Баварія», атестація №2. Чемпіон – Фурніченко Кирило.
  29. Команда «Сандерленд», атестація №3 програми Шлях Чемпіона 1 + 1. Чемпіони: Лядовий Кирило, Наливайко Стас.
  30. Команда «Евертон», атестація №6. Чемпіони: Генов Матвій, Хроменко Ярослав.
  31. Команда «Ньюкасл», атестація №7. Чемпіон – Андрєєв Макар.
  32. Команда «Селтік», атестація №7. Чемпіони: Безсмертний Даня, Лисенко Ваня.
  33. Команда «Фіорентина», атестація №7. Чемпіони: Тарасенко Назар, Абакумов Саша.
  34. Команда «Лаціо», атестація №8 програми TechnoFootball. Чемпіон – Кулабухов Ярослав.
  35. Команда «Порту», ​​атестація №8 програми TechnoFootball. Чемпіон – Пейзак Ренат.
  36. Команди «Болтон» і «Енергія», атестація №12. Чемпіони: Мозговий Паша, Топорин Єгор.
  37. Команда «ЦСКА», атестація №2. Чемпіон – Леонтьєв Матвій.
  38. Команда «Вест Хемп», атестація №3. Чемпіон – Карпов Єгор.
  39. Команда «Астон Вілла», атестація №6. Чемпіон – Кафеджі Ілля.
  40. Команда «Динамо», атестація №6. Чемпіон – Бесєдін Гоша.
  41. Команда «Леванте», атестація №6. Чемпіон – Мішков Матвій.
  42. Команда «Манчестер Сіті», атестація №6. Чемпіон – Якушкін Ярослав.
  43. Команда «Мілан», атестація №6. Чемпіон – Іваш Даня.
  44. Команда «Олімпік», атестація №7. Чемпіони: Бреславський Максим, Старець Даня, Плещеєв-Корінько Василь.
  45. Команда «Рівер Плейт», атестація №8. Чемпіон – Дука Ян.
  46. Команда «Тоттенхем», атестація №9. Чемпіон – Шерстюк Льоша.
  47. Команда «НОБ», атестація №11. Чемпіони: Острогін Мирон, Героїв Кирило.
  48. Команда «Евертон», атестація №11. Чемпіон – Семченко Максим.
  49. Команда «Баварія», атестація №12. Чемпіон – Чмельов Саша.
  50. Команда «Байєр», атестація №12. Чемпіон – Гурин Арсен.
  51. Команда «Бока Хуніорс», атестація №12. Чемпіони: Мінчук Марк, Таранов Артем.
  52. Команда «Боруссія», атестація №12. Чемпіон – Овчинников Яромир.
  53. Команда «Севілья», атестація №12. Чемпіон – Сурай Тимур.
  54. Команда «Сток Сіті», атестація №12. Чемпіон – Токар Роман.
  55. Команда «Реал Мадрид», атестація №11. Чемпіони: Карвешкин Артем, Штельмах Саша.
  56. Команда «Металіст», атестація №3. Чемпіон – Олейниченко Влад.
  57. Команда «Аргентинос Хуніорс», атестація №4. Чемпіон – Шевський Єгор.
  58. Команда «Лестер Сіті», атестація №9. Чемпіон – Переславский Влад.
  59. Команда «Шахтар», атестація №9. Чемпіон – Черниш Саша.
1 из 59
2 из 59
3 из 59
4 из 59
5 из 59
6 из 59
7 из 59
8 из 59
9 из 59
10 из 59
11 из 59
12 из 59
13 из 59
14 из 59
15 из 59
16 из 59
17 из 59
18 из 59
19 из 59
20 из 59
21 из 59
22 из 59
23 из 59
24 из 59
25 из 59
26 из 59
27 из 59
28 из 59
29 из 59
30 из 59
31 из 59
32 из 59
33 из 59
34 из 59
35 из 59
36 из 59
37 из 59
38 из 59
39 из 59
40 из 59
41 из 59
42 из 59
43 из 59
44 из 59
45 из 59
46 из 59
47 из 59
48 из 59
49 из 59
50 из 59
51 из 59
52 из 59
53 из 59
54 из 59
55 из 59
56 из 59
57 из 59
58 из 59
59 из 59
1
из
59

Розкажи про футбол для дошкільнят друзям!

01 вересня 2016