Багато хто звик, що футбол – це прямокутне поле, двоє воріт, 22 гравця і один м’яч, але це не завжди так. Існує кілька видів футболу, де правила відрізняються від стандартних. Наприклад, бампербол.

Бампербол або футбол в кулях – це той же футбол, ось тільки до звичайної форми тут додаються спеціальні надувні сфери, які одягаються на верхню частину тіла гравця, сковуючи його руки. Доступ повітря забезпечується за рахунок отвору у верхній частині кулі.

Різновиди футболу: бампербол

Правила в цьому виді футболу такі ж, як і у звичайному футболі, за одним винятком – тут неможливо отримати червону картку, так як фолити не тільки можна, а й треба, так як по-іншому відібрати м’яч у суперника ніяк не вийде. Правилами дозволяється штовхатися, збивати суперника на землю і не давати йому встати, а також робити сальто, стояти на голові і кататися по землі.

В якості поля для гри в бампербол можна використовувати будь-який просторий майданчик, покриттям якого може виступати: трава, пісок, штучне покриття і навіть сніг. Головне, щоб на майданчику не було ніяких гострих предметів, які можуть пошкодити сферу. Футбольні ворота для гри в бампербол часто використовують невеликі (ширина не більше 1,5 метра) з матеріалу, який не може пошкодити гравця і сферу.

Бампербол

У футбол в кулях грають дві команди, часто в складі 5-7 чоловік. Гра складається з двох таймів, тривалість яких визначають самі команди, але зазвичай один тайм це 5-10 хвилин, щоб гравці не втомилися бігати в сферах, які важать 7-12 кілограм.

Не дивлячись на жорсткий стиль гри, бампербол є безпечним, так як сфера захищає футболіста від будь-яких пошкоджень, дозволяючи весело проводити час і виконувати різні трюки прямо на футбольному полі.

Розкажи про футбол для дошкільнят друзям!